SK Sokol Brozany FK Pardubice B 2 : 1 (1 : 1) FK Pardubice B FK Pardubice B

Česká fotbalová liga sk. B 2022/2023 | 9. kolo | 02.10.2022 | hřiště Brozany nad Ohří

Těsná porážka rezervy v Brozanech

V 9. kole České fotbalové ligy sk. B zajížděla pardubická rezerva do Brozan nad Ohří. I když šli hosté do vedení, tak domácí do poločasu vyrovnali a pět minut před koncem rozhodli o své těsné výhře 2:1.

9. kolo ČFL sk. B

Sokol Brozany - FK Pardubice B 2:1 (1:1)

První branku vstřelili pardubičtí v 16. minutě, kdy se po trestném kopu Nováka prosadil hlavou Hrnčíř - 0:1. Vyrovnání se zrodilo ve 37. minutě, kdy se po centrovaném míči z pravé strany prosadil hlavou Šup - 1:1. Na těžkém terénu se i nadále hrál otevřený zápas, ale pět minut před koncemi byli šťastnější domácí. To centrovaný míč z kopačky Strady z levé strany prošel bez jakékoliv teče až do branky - 2:1. V závěru utkání již domácí těsnou výhru taktickým způsobem ubránili.

Fakta - branky: 37. Šup, 85. Strada - 16. Hrnčíř. Bez karet. Rozhodčí: Melničuk z Plesné (Coufal, Pachtová). Delegát: Bobek ze Žitenic. Diváků: 120.

Sestava FK PCE B: Volšík - Svoboda, Řehák, Hrnčíř, Halász - Jarkovský, Štichauer (81. Pandula) - Lima (55. Šimek), Novák (81. Vencl), Sedláček - Nana (9. Dostál).

Pavel Němeček, trenér Pardubic B: " Z naší strany jsme měli v tomto zápase minimálně urvat bod. První poločas byl z naší strany herně velmi dobrý. Zaslouženě jsme se dostali do vedení a je jen škoda, že Kuba Štichauer neproměnil tutovou šanci. Následně na to jsme totiž obdrželi branku. Ve druhém poločase jsme působili bázlivě a nedostali jsme se do souvislého herního děje. Závěr jsme pak nezvládli takticky v poli a soupeř nás potrestal. "

(Autor: FK Pardubice | Datum: 02.10.2022 | Zdroj fotky: redakce FK )