Klub | 04.12.2012

Klubová hymna

Po vzoru jiných fotbalových klubů i FK Pardubice má svou hymnu. Jejím autorem je zpěvák Josef IX. a svou premiéru měla během prvního domácího druholigového zápasu proti Bohemians 1905 v srpnu 2012.

Hymna měla týden poté oficiální křest při Pardubických slavnostech vína 2012, kdy jí její autor zpěvák Josef IX. oficiálně představil veřejnosti. Hned o den později se hrála na dalším utkání 2. ligy proti Varnsdorfu přinesli jsme jí souběžně jak na webu FK Pardubice, tak i na klubovém facebookovém profilu. Pokud se chcete podívat kdo je vlastně autorem tohoto hudebního kousku, najdete o něm více informací na jeho internetové prezentaci www.josefix.cz.

Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN

Top Centrum prodejna