Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání

FK Pardubice B

SK Zápy FK Pardubice B 1 : 1 (0 : 1) FK Pardubice B FK Pardubice B


Česká fotbalová liga sk. B 2022/2023 | 1. kolo | 07.08.2022 | hřiště Zápy

Profile picture

Cenná remíza juniorky v Zápech

K prvnímu utkání nové sezony zajížděla pardubická rezerva v neděli odpoledne do středočeských Zápů, odkud si béčko historicky nikdy nepřivezlo ani bod. A to se konečně změnilo, když se tak stalo po remíze 1:1.1. kolo ČFL sk. B

 

SK Zápy - FK Pardubice B 1:1 (0:1)

 

Na malém hřišti v Zápech to bylo tradičně hodně soubojové utkání se spoustou standardních situací. Pardubičtí mladíci se ale snažili domácí přehrát kombinací a jedna taková akce vedla ke gólu. To ve 35. minutě unikl po pravé straně Mareš a nacentroval před branku, kde hlavičkoval Chvěja a domácí Duben si srazil míč do vlastní branky - 0:1! Domácí dlouho marně dobývali pardubickou branku, ale v 79. minutě se po dlouhém autu a prodloužení hlavou na zadní tyči prosadil T. Matějka - 1:1. Oba celky ale hrály o výhru až do konce více než šestiminutového nastavení. Branka již ale nepadla a tak se oba celky rozešly smírně.

 

Fakta - branky: 79. Matějka - 35. vlastní (Duben). ŽK: 2:4. Rozhodčí: Baum z Ústí nad Labem (Míč, Doubek). Delegát: Prislupský z Býkve. Diváků: 160.

 

Sestava FK PCE B: Šmíd - Kirchner (61. Halász), Řehák, Hanč, Koukola - Jarkovský - Mareš, Štichauer, Novák, Sedláček (86. Lee) - Chvěja (90.+4 Stýblo).

 

Pavel Němeček, trenér Pardubic B: " Na soupeřově půdě se přesně potvrdilo to, co jsme očekávali. Utkání nebylo o fotbale, ale pro nás to bylo především o obranných standardních situacích. Nahrávalo tomu i malé hřiště, kde bylo nespočet soubojů. Ale kluci se s tím popasovali velmi dobře. Hodně toho uskákali a po zisku míče tam byla vidět snaha o fotbalové řešení následných herních situací. Pro náš mladý tým, to byla obrovská zkušenost. A škoda jen, že se nám v závěru nepodařilo přidat ještě jednu branku, kdy jsme dvakrát v dobré pozici hlavičkovali mimo bránu soupeře. "

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 07.08.2022 | Zdroj fotky: redakce FK )


Chceš se potkat s našimi hráči? Přijď do Atrium Paláce Pardubice!

Chceš se potkat s našimi hráči? Přijď do Atrium Paláce Pardubice! více

Nabízíme volné termíny Stadion tour. Například na úterý!

Nabízíme volné termíny Stadion tour. Například na úterý! více

Z utkání v Brně se vracíme s prázdnou

Z utkání v Brně se vracíme s prázdnou více

Projekt partnerských hospod pokračuje: Konzuláty FK Pardubice!

Projekt partnerských hospod pokračuje: Konzuláty FK Pardubice! více