FK Pardubice B

FC Slovan Velvary FK Pardubice B 4 : 0 (2 : 0) FK Pardubice B FK Pardubice B

Česká fotbalová liga sk. B 2021/2022 | 25. kolo | 14.05.2022 | hřiště Velvary

Ve Velvarech se zrodila další prohra rezervy

Ve stejném čase co hrálo pardubické áčko o záchranu ve Fortuna:Lize v Teplicíh, tak bojovala rezerva o body ve Velvarech. Utkání se ale hostům nepovedlo, když se o výsledku rozhodlo prakticky již v úvodu, kdy dvě vlastní branky hostů v prvních třech minutách zápasu určily ráz zápasu...

TJ Slovan Velvary - FK Pardubice B 4:0 (2:0)

Fakta - branky: 1. vlastní (Řehák), 3. vlastní (Hanč), 69. Kott, 70. Vopat. ŽK: 0:1. Rozhodčí: Kubec z Kdyně (Kastl, Mazanec). Delegát: Vrzal ze Sezimova Ústí. Diváků: 200.

Sestava FK PCE B: Hrnčíř - Halást, Kubart, Hanč, Řehák (80. Hajník) - Jarkovský, Vít - Stýblo (46. Miláček), Řezníček (80. Vítek), Štichauer - Matějka.

Pavel Němeček, trenér Pardubic B: " Utkání se mi hodnotí velmi těžko, jelikož jsme si ho opět zkomplikovali hned v úvodu utkání. Dvě vlastní branky do třech minut mluví za vše. Společně musíme zapracovat na koncentraci v začátcích zápasů, protože šanci si vždycky vytvoříme. Ale pokud prohráváme, těžko se nám zápasy otáčejí. V prvním poločase jsme pak tlak měli, který vyvrcholil právě již zmiňovanou šancí, kterou jsme neproměnili. Poté jsme se nemohli vůbec dostat do tempa, abychom soupeře dostali pod tlak. Ten utkání v klidu dohrál do vítězství. "

(Autor: FK Pardubice - Lukáš Ouředník | Datum: 14.05.2022 | Zdroj fotky: redakce FK )