TJ Spartak Chrastava FK Pardubice B 1 : 4 (0 : 3) FK Pardubice B FK Pardubice B

Fortuna Divize C 2017/2018 | 26. kolo | 19.05.2018 | stadion Chrastava

Jasná výhra rezervy v Chrastavě

Pardubická juniorka zajížděla na půdu sestupem ohrožené Chrastavy s obavami, ale dobrý vstup do zápasu a dvě branky do šatny rozhodly o výhře rezervy. O góly se tentokrát postarali sváteční střelci, čímž se dokumentoval dobrý kolektivní výkon, který navíc podpořil bezchybný Šmíd v brance.

26. kolo

TJ Spartak Chrastava - FK Pardubice B 1:4 (0:3)

První branka padla již ve třetí minutě, kdy Jaroszovu střelu gólman Zoul vyrazil a Barbarič poslal míč do sítě - 0:1.Před pauzou pak v rychlém sledu skórovali Gašpar a Zelenka. Dvacet minut před koncem sice snížil P. Rozmajzl, ale snahu domácích o vyrovnání jako v loňské jarní části nepřipustil střídající Jirásek, jenž přehodil gólmana počtvrté a uzavřel skóre na konečných 1:4 pro hosty. Pardubické béčko tak má již čtyři kola před koncem soutěže o bod více, než v loňské sezoně.

Fakta - branky: 70. P. Rozmajzl - 3. Barbarič, 40. Gašpar, 42. Zelenka, 72. Jirásek. ŽK: 1:0. Rozhodčí: Plzák z Litvínova (Šimeček, Trojan). Delegát: Míka. Diváků: 150.

Sestava FK PCE B: Šmíd - Rambousek, Spěvák, Řehák, Březina - Jarosz, Gašpar, Vašek (66. Zelinka), Zelenka - Huf, Barbarič (58. Jirásek).

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 20.05.2018 | Zdroj fotky: redakce FK )