FK Pardubice U-19 B

RMSK Cidlina Nový Bydžov FK Pardubice U-19 B 1 : 3 (1 : 1) FK Pardubice U-19 B FK Pardubice U-19 B

VČ přebor dorostu U-19 2015/2016 | 23. kolo | 15.05.2016 | hřiště Nový Bydžov

Výhra v Bydžově znamená prvenstvi v soutěži

Výhra v Novém Bydžově znamená s předstihem opětovné vítězství pardubického B dorostu ve Východočeském přeboru dorostu U19.

23. kolo

RMSK Cidlina - FK Pardubice B 1:3 (1:1)

Od začátku se hrál vyrovnaný, rychlý a kombinační fotbal od vápna k vápnu bez vážnějšího ohrožení obou branek. Až ve 31. min. vyslal z vápna tvrdou střelu Buš, gólman domácích ji vyrazil a dobíhající Barbarič z první dorazil do branky - 0:1. Ovšem o čtyři minuty později domácí využili přečíslení naší obrany a s koncovkou si věděl rady Stránský - 1:1.

Druhý poločas jsme od začátku měli více ze hry, ale v 52. min. Bartaloš zlikvidoval sólo domácích. V 56. min. odcentroval Fejl, Buš zklepl míč na Svatoně a ten z voleje poslal míč nechytatelně k tyči domácí branky - 1:2. V 69. min. po kombinaci v okolí vápna domácích Doležal uvolnil Svatoně, který stanovil střelou k tyči na konečných 1:3.

Nutno dodat, že v několika případech nás podržel svými zákroky gólman Bartaloš, když chytil minimálně tři gólovky domácích. Za předvedený výkon v utkání trenéři chválí celý tým, když vynikli gólman Bartaloš a nejlepší hráč na hřišti Doležal.

Náš tým si tímto vítězstvím s předstihem zajistil potřetí v řadě vítězství v soutěži, za což patří od trenérů poděkování všem hráčům, kteří se na tomto úspěchu podíleli.

Fakta - branky: 35. Stránský - 31. Barbarič, 56. a 69. Svatoň. ŽK: 1:0. Rozhodčí: Karel Šiling - Havlík, Andrýs. Diváků: 30.

Sestava FK PCE U19 B: Bartaloš - Novák (87. Tomek), Karvánek, Zelenka, Fejl - Barbarič (85. Večeřílek), Svatoň, Doležal, Kmetík (89. Dostál) - Kučera (46. Cempírek), Buš.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 17.05.2016 | Zdroj fotky: redakce FK )