FK Pardubice U-19 B

FK Pardubice U-19 B FK Pardubice U-19 B 4 : 0 (1 : 0) FK Pardubice U-19 B SK Pardubičky

VČ přebor dorostu U-19 2015/2016 | 22. kolo | 08.05.2016 | stadion Dolíček

Výhra v derby nad Pardubičkama

22. kolo

FK Pardubice B - SK Pardubičky  4:0 (1:0)

Hosté přijeli k "derby" na Dolíček s velmi mladým týmem. Od začátku utkání jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu a nepouštěli do žádné kombinace, která by mohla ohrozit Bartalošovu branku. Ve 25. min. Svatoň křížně přenesl hru na za obranu nabíhajícího Fejla, který střelou pod gólmanem otevřel účet utkání - 1:0. Naši hráči neustále kombinovali, vytvářeli si slibné příležitosti, ale zatažená obrana hostů celý poločas odolávala.

Ve druhém poločasu se obraz hry nezměnil. Dobývání branky Pardubiček přineslo úspěch v 62. min., když střela Doležala z 25 metrů pod břevno znamenala zvýšení na 2:0. V 82. min. krásnou střelou z 30 metrů pod břevno upravil na 3:0 Tomek a skóre utkání završil v poslední minutě hlavou po centru Formáčka Kmetík - 4:0.

Naše vítězství bylo zcela zasloužené, ale využívání i těch nejvyloženějších šancí bylo žalostné (nutno podotknout, že i zásluhou výborně chytajícího gólmana hostí).

Fakta - branky: 25. Fejl, 63. Doležal, 82. Tomek, 90. Kmetík. Bez karet. Rozhodčí: Karel Čech z Dolan (Volný, Svatoň). Diváků: 50.

Sestava FK PCE U19 B: Bartaloš - Novák (80. Tomek), Karvánek, Zelenka, Doležal - Barbarič (70. Večeřílek), Svatoň, Fejl, Cempírek (46. Kmetík) - Kučera (46. Formáček), Buš (82. Dostál).

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 11.05.2016 | Zdroj fotky: redakce FK )