FK Pardubice U-19 B

FC Vrchlabí FK Pardubice U-19 B 0 : 3 (0 : 1) FK Pardubice U-19 B FK Pardubice U-19 B

VČ přebor dorostu U-19 2015/2016 | 16. kolo | 26.03.2016 | stadion Vrchlabí

Tříbranková výhra U19 B ve Vrchlabí

16. kolo VČP

FC Vrchlabí - FK Pardubice U19 B  0:3 (0:1)

Další mistrovské utkání jsme odehráli na nové umělce v krásném areálu ve Vrchlabí. Utkání se hrálo od začátku v naší režii a domácí tým se soustředil na obranu. Vypracovali jsme si několik příležitostí ke vstřelení branky, které však díky nepřesné koncovce nebo finální přihrávce nevedly ke změně skóre. Až ve 37. min. Barbarič zatáhl míč po pravé lajně a jeho střílenou přihrávku před branku skluzem dorazil Doležal - 0:1. Minutu před koncem poločasu ještě krásnou střelu Fejla z hranice vápna zastavilo břevno.

Druhý poločas jsme měli míč opět více v držení než domácí, ale všechny šance zůstaly nevyužity. V 79. min. však přihrávku Zelenky po samostatné kličkované před vápnem domácích zužitkoval střelou mezi nohy brankáře Víšek a zvýšil na 0:2. O minutu později jsme rychle rozehráli trestný kop Bušem za obranu domácích na nabíhajícího Panchártka, který mazácky přeloboval domácího brankáře a stanovil na konečných 0:3. V 85. min. ještě upaloval sám na domácího brankáře Fejl, ale dlouhou kličku již nestačil umístit do opuštěné branky.

Po celé utkání jsme měli hru pod kontrolou a vítězství je zcela zasloužené. Trenéři chválí celý tým za předvedený výkon a vystupování.

Fakta - branky: 37. Doležal, 79. Víšek, 80. Panchártek. Rozhodčí: Miroslav Seidl - Pavel Žák, Filip Pilný. ŽK: 2:1 (Hradecký, Tomčík - Karvánek). Diváků: 30.

Sestava FK PCE U19 B: Bartaloš - Rambousek, Karvánek (85. Tomek), Šprongl, Zelenka - Barbarič (74. Cempírek), Víšek, Doležal, Fejl - Panchártek, Buš (88.  Kmetík). Připraven: Novák.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 28.03.2016 | Zdroj fotky: redakce FK )