FK Mladá Boleslav B FK Pardubice B 2 : 0 (1 : 0) FK Pardubice B FK Pardubice B

Česká fotbalová liga sk. B 2021/2022 | 29. kolo | 10.06.2022 | Městský stadion Mladá Boleslav

Na závěr sezony prohra rezervy v Boleslavi

V posledním letošním utkání v rámci České fotbalové ligy skupiny B zajížděla již v pátek pardubická juniora do Mladé Boleslavi. Na Městském stadionu se hrál poklidný zápas dvou mladých kolektivů, v kterém byli hlavně v koncovce lepší domácí.

29. kolo

FK Mladá Boleslav B - FK Pardubice B 2:0 (1:0)

První branka do pardubické sítě padla tradičně brzy, kdy se již v šesté minutě prosadil Ladislav Dufek, který ještě na podzim oblékal pardubický dres. V 16. minutě mohl vyrovnat Vítek, ale trefil břevno domácí branky! V dalších příležitostech hosty podržel gólman Hrnčíř. Ve druhé půli hosté zvýšili důraz ve hře a šli za vyrovnáním. V 74. minutě se však z otočky prosadil střídající Hradec a upravil na konečných 2:0. Zbytek zápasu se již nic zajímavého neudálo.

Fakta - branky: 6. Dufek, 74. Hradec. ŽK: 0:1. Rozhodčí: Kolátor z Ústí nad Labem (Nedvěd, Nejedlo). Delegát: Macháček z Heřmaniček. Diváků: 60.

Sestava FK PCE B: Hrnčíř - Halász, Hajník (81. Machů), Řehák (64. Tecl), Kirchner - Dostál, Štichauer - Mareš, Řezníček (64. Jarkovský), Stýblo (64. Brdička)  - Vítek (46. Miláček).

Pavel Němeček, trenér Pardubic B: " V posledním zápase sezony proti sobě nastoupily týmy, které měly více méně mladé hráče. Utkání to bylo běhavé, herně vyrovnané a to i na šance. V prvním poločase byl soupeř o trochu herně aktivnější a druhý jsme zase postupně byli my. Oba dva týmy mohli určitě vstřelit více branek. "

(Autor: FK Pardubice - Lukáš Ouředník | Datum: 11.06.2022 | Zdroj fotky: redakce FK )