FK Přepeře FK Pardubice B 2 : 0 (0 : 0) FK Pardubice B FK Pardubice B

Česká fotbalová liga sk. B 2021/2022 | 21. kolo | 16.04.2022 | hřiště Přepeře

Černá série rezervy pokračuje

V sobotním dopoledni zajížděla pardubická rezerva do Přepeř, kde chtěla už konečně utnout černou sérii šesti proher v řadě. K tomu měli dopomoci hráči áčka po zranění, konkrétně gólman Boháč a obránci Pojezný, Čelůstka či Toml. Bohužel ani oni nezabránili dvoubrankové porážce.

21. kolo

FK Přepeře - FK Pardubice B 2:0 (0:0)

První poločas se hrál převážně mezi vápny a prakticky bez šancí, proto nebylo divu, že se do kabin šlo za bezbrankového stavu. Podobný obraz hry byl i na začátku druhé půle. Po hodině hry však nenápadný centr domácích z levé strany a jemná teč hlavou Hadaščoka, po které zapadl míč za tyč znamenala první gól v zápase. Od této chvíle hosté přidali a v 68. minutě měl po standardní situaci na noze vyrovnání Stýblo, ale z malého vápna trestuhodně přestřelil... Hosté se i nadále tlačili před branku gólmana Truksy. V 81. měl Stýblo po centru Čelůstky na noze vyrovnání, ale z první opět mířil nad branku. A hned za minutu přišel trest, kdy se na levé straně u vápna hostů dostal k míči Kventsar a jeho nastřelený míč před branku zblízka usměrnil Synek na konečných 2:0.

Fakta - branky: 61. Hadaščok, 82. Synek. Bez karet. Rozhodčí: Doubrava z Příbrami (Kotalík, Nejedlo). Delegát: Koňák z Hořic. Diváků: 150.

Sestava FK PCE B: Boháč - Řehák, Toml, Pojezný, Čelůstka - Kubart (67. Jarkovský), Vít - Lupač, Vítek (82. Miláček), Stýblo - Řezníček.

(Autor: FK Pardubice - Lukáš Ouředník | Datum: 16.04.2022 | Zdroj fotky: redakce FK )