FK Pardubice B FK Pardubice B 1 : 3 (0 : 1) FK Pardubice B SK Zápy

Česká fotbalová liga sk. B 2021/2022 | 19. kolo | 03.04.2022 | stadion Pod Vinicí

Další porážka rezervy

Pardubická rezerva se poprvé na jaře představila na stadionu Po Vinicí Jejím soupeřem byly ambiciózní Zápy s řadou zkušených hráčů, tedy přesný domácích. Pardubičtí mladíci ale byli soupeři vyrovnaným protivníkem a o výsledku rozhodly maličkosti.

19. kolo ČFL

FK Pardubice B - SK Zápy 1:3 (0:1)

Domácí do zápasu vstoupili aktivně a dlouho se soupeřem drželi krok. Ten hrozil převážně ze standardních situací a domácí obrana dlouho odolávala. Až pět minut před pauzou měli hosté výhodu dalšího přímého kopu, který usměrnil nešťastně  za záda Hrnčíře do vlastní branky Rayan - 0:1. Do druhé půle šli domácí s cílem vstřelit vyrovnávací branku, ale opak byl pravdou když se po centru prosadil na zadní tyči Janko hned tři minuty po přestávce - 0:2. Poté měli domácí několik příležitostí na snížení, ale gólmana Hrubeše se překonat nepodařilo. V 68. minutě pak dostali host výhodu penalty, kterou proměnil Duben - 0:3. V nastavení pak zahrávali pokutový kop i domácí a Vít upravil na konečných 1:3.

Fakta - branky: 90.(+4) Vít z pen. - 40. vlastní Rayan, 48. Janko, 68. Duben z pen. ŽK: 1:3. Rozhodčí: Ježek z Jílovice (Fišer, Beneš). Delegát: Kotyza z Mladkova. Diváků: 100.

Sestava FK PCE B: Hrnčíř - Stýblo, Řehák, Kubart, Lupač - Vít, Sychra - Mareš, Řezníček, Rayan (52. Vítek) - Štichauer.