FK Pardubice B FK Pardubice B 1 : 4 (1 : 2) FK Pardubice B FK Mladá Boleslav B

Česká fotbalová liga sk. B 2021/2022 | 14. kolo | 31.10.2021 | stadion Pod Vinicí

Prohra béčka v posledním podzimním zápase

V rámci posledního podzimního kola třetí ligy skupiny B přivítala rezerva Pardubic béčko Mladé Boleslavi. Do zápasu vstoupili lépe hosté, domácí poté snížili z penalty, ale ve druhé půli místo vyrovnání vstřelili dva góly hosté a bylo rozhodnuto.

14. kolo ČFL. sk. B

FK Pardubice B - FK Mladá Boleslav B 1:4 (1:2)

Již ve druhé minutě vnikl do otevřené obrany domácích zkušený Václav Kadlec a otevřel skóre - 0:1. V 19. minutě akci hostů zakončil vlastním gólem Hajník - 0:2. Ve 27. minutě se po střetu střídajícího Štichauera s gólmanem Šerákem pískala penalta. Tu proměnil Ramos Junior - 1:2. Do poločasu měli pardubičtí dvě příležitosti na vyrovnání, ale ty neproměnili. Na začátku druhé půle se mohla pískat další penalta pro domácí po zákroku na Proska ve vápně, ale sudí na to již nenašel odvahu... Naopak v 53. minutě se penalta pískala na druhé straně a Jirásek zvýšil na 1:3. Stejný hráč poté v 74. minutě využil chybu v rozehrávce domácích a pečetil na konečných 1:4.

Fakta - branky: 27. Ramos Junior z pen. - 2. Kadlec, 19. Hajník (vlastní), 54. z pen. a 74. Jirásek. ŽK: 2:2. Rozhodčí: Zoufalý z Malešova (Vnuk, Kvaček). Delegát: Koňák z Hořic. Diváků: 150.

Sestavy - FK PCE B: Letáček - Nemšovský, Hajník (23. Štichauer), Řehák (80. Jarkovský), Prosek - Formáček, Kubart, Ramos Junior, Kurka - Dufek (80. Vítek), Mareš (69. Sychra).
FK MB B: Šerák - Vlk, Coňk, Bejbl, Leitl - Majer (78. Slabyhoud), Komárek, Jirásek, Moravčík (89. Tichý) - Hönig, Kadlec (83. Velička).

(Autor: FK Pardubice - Lukáš Ouředník | Datum: 31.10.2021 | Zdroj fotky: Petr Hrnčíř )