FK Pardubice B

FK Pardubice B FK Pardubice B 2 : 3 (1 : 2) FK Pardubice B FK Přepeře

Česká fotbalová liga sk. B 2021/2022 | 6. kolo | 04.09.2021 | stadion Pod Vinicí

Těsná porážka rezervy doma

V dalším kole ČFL sk. B přivítala pardubická rezerva Pod Vinicí Přepeře. Domácí do zápasu vstoupili dobře a šli rychle do vedení, o které však přišli, soupeř odskočil až na 1:3, aby v závěru jen korigoval konečný výsledek dorostenec Štichauer.

FK Pardubice B - FK Přepeře 2:3 (1:2)

Fakta - branky: 10. Huf, 87. Štichauer - 24. Pavlata, 26. Synek, 59. Dvořák. ŽK: 1:0. Rozhodčí: Vojtěch z HK (Fišer, Bečvář). Delegát: Ulrich z Prahy. Diváků: 80.

Sestava FK PCE B: Hrnčíř - Halász (81. Štichauer), Řehák, Hajník, Kurka – Vít (77. Mareš) – Lupač (65. Vítek), Sychra (77. T. Formáček), Šimek, Dufek (46. Lee) – Huf.

Kamil Řezníček, trenér Pardubic B: " Bohužel jsme nenavázali na výkon z minulého domácího utkání se Zbuzany. Přestože jsme do zápasu dobře vstoupili a brzy se ujali vedení, soupeři jsme po našich zbytečných, individuálních chybách dovolili do poločasu výsledek otočit. Do druhé půle jsme udělali nějaké změny a snažili se o vyrovnání, byl to však soupeř, který využil další hrubky v defenzívě a vstřelil třetí gól. Naše kontaktní branka přišla až v závěru a my už jsme neměli tolik času na případné vyrovnání a Přepeře zkušené závěr utkání dohráli. "

(Autor: FK Pardubice | Datum: 06.09.2021 | Zdroj fotky: redakce FK )