FK Pardubice B

FK Pardubice B FK Pardubice B 0 : 1 (0 : 0) FK Pardubice B SK Sokol Brozany

Česká fotbalová liga sk. B 2020/2021 | 6. kolo | 27.09.2020 | stadion Pod Vinicí

Těsná domácí prohra rezervy s Brozany

V nedělním dopoledni přivítala pardubická rezerva Pod Vinicí Sokol Brozany nad Ohří, které z lavičky vede internacionál Jiří Němec. Naprosto vyrovnaný zápas rozhodla hlavička Bechyně po rohovém kopu. Domácí několik svých šancí neproměnili a museli tedy přijmout těsnou domácí porážku.

FK Pardubice B - SK Sokol Brozany 0:1 (0:0)

Fakta - branka: 53. Bechyně. ŽK: 3:1. Rozhodčí: Janoch - Grimm, Šedivka. Delegát: Bláha z Plzně. Diváků: 80.

Sestava FK PCE B: Šmíd - Formáček, Nemšovský, Kubart, Pitter (72. Slavík) - Lee, Čermák (63. Balog), Gočaltovský, Sychra, Zelenka - Stýblo.

Kamil Řezníček, trenér Pardubic B: "Vyrovnané, bojovné utkání jsme zvládli velice dobře takticky, hráče musím pochválit za kvalitní výkon, ale bohužel mne mrzí, že jsme  nebyli za předvedenou hru odměněni bodovým ziskem, neboť soupeři se podařilo proměnit jednu standardní situaci."

(Autor: FK Pardubice | Datum: 27.09.2020 | Zdroj fotky: Milan Richtr | www.richtrik.cz )