FK Pardubice U-15

AC Sparta Praha FK Pardubice U-15 3 : 1 (1 : 0) FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15

Česká liga žáků U-15 2019/2020 | 1. kolo | 16.11.2019 | TCM Praha - Strahov

Hodnocení zápasu Sparta Praha

SFC Sparta Praha - FK Pardubice 3 -1 ( 1- 0) v posledním mistrovském utkání jsme po solidním výkonu prohráli na Strahově.....

Sestava:           Šimon - Procházka, Divišek, Rolenec, Prokeš - Flaška, Svatoš, Halda - Macák, Hoffman, Míšek

Střídání:           Kuja, Brož, Morávek, Kaufman, Kožený

Střelec:            Míšek

Od začátku zápasu byl k vidění zajímavý zápas. Nám se podařil nástup do utkání, kde jsme byli aktivní, chtěli jsme hrát a tlačili se na soupeře. K tomu se nám dařilo dostávat míče do pokutového území, ale branka, kterou jsme trefili nebyla uznána pro ofsajd. Soupeř velice dobře kombinoval ve středu hřiště, vycházel ze zajištěné obrany, ale v útočné části byl nebezpečný. Ke konci poločasu se karty obrátily, soupeř začal mít více míčů, lépe se pohyboval a tlačil se do vápna. Po velice dobré sehrané standartní situaci šel do poločasového vedení 1 -0.

Druhý poločas se pokračovalo v dobrém fotbalu. Obrany se více otevřely, čehož soupeř využil rychlým brejkem na   2 - 0. Přeskupili jsme střed hřiště a začali získavat více míčů což nám přineslo snížení na 2 - 1 hezkou střelou Míška. Poté byla hra otevřená, ale soupeř si kvalitou poradil a dotáhnul zápas do konečných 3 - 1 opět po krásné přímočaré akci.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 17.11.2019 | Zdroj fotky: )