FK Pardubice U-15

FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15 2 : 2 (2 : 2) FK Pardubice U-15 FK Mladá Boleslav

Česká liga žáků U-15 2019/2020 | 5. kolo | 07.09.2019 | stadion Ohrazenice

Hodnocení zápasu FK Mladá Boleslav

FK Pardubice - FK Mladá Boleslav 2-3 na penálty (2-2)

Sestava: Lorenc - Brož (40. Flaška), Divišek, Svatoš, Muller (40. Metelka) - Rolenec (50. Vondrouš), Flaška, Kožený (40. Halda) - Macák (40. Prokeš), Hoffman (50. Pluhař) , Míšek

Střelci: Míšek, Rolenec

V domácím prostředí jsme přivítali tým Boleslavi. Od začátku zápasu se hrál celoplošný fotbal, kde ze začátku více ze hry měli hosté. Svojí aktivitu korunovali v 11 minutě vedením 0-1. Poté jsme zrychlili hru a dostávali míče do útoku. Podařilo se ním srovnat po hezké individuální akci Míška 1-1. Od té doby jsme byli lepším týmem a šli zaslouženě do vedené dalekonosnou střelou Rolence 2-1. Bohužel těsně před koncem zápasu jsme udělali sérii chyb a soupeř srovnal 2-2. Druhý poločas byl vyrovnaný. Naše akce končili před pokutovým územím. Soupeř hrozil pouze ze standartních situací. Vítězství v penáltovém rozstřelu urval soupeř.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 07.09.2019 | Zdroj fotky: )