FK Pardubice U-18

FC Olympia Hr. Králové FK Pardubice U-18 3 : 6 (1 : 6) FK Pardubice U-18 FK Pardubice U-18

Česká liga dorostu U-18 2019/2020 | 14. kolo | 10.11.2019 | hřiště Kukleny HK

Povinné vítězství v Hradci Králové.

V předposledním utkání podzimu jsme zvítězili na hřišti Olympie Hradec Králové.

FK OLYMPIA Hradec Králové - FK Pardubice B  3 : 6 (1:6)

Branky : 20,26 a 37. Lebiš, 3. Slavík, 27. Pithart, 32. Polívka.

Sestava : Novák - Slavík (73. Netolický), Dastych, Koukola, Pitter (52.

Kalaš) - Kopecký ( 60. Klímek), Březina - Polívka (65

Faltejsek), Pithart, Vilím - Lebiš (58. Šplíchal).

V prvním poločase jsme na hřišti dominovali. Vytvářeli jsme si jednu šanci za druhou a branky dávali po krásných kombinačních akcích. Zdálo se, že je jen otázkou, jakým skórem utkání skončí.

Buhužel po korekturách v sestavě se naše hra ve druhém poločase sesypala jako domeček z karet. Hráli jsme nepřesně, bez důrazu a soupeř hru vyrovnal. Výsledkem byla korektura stavu utkání a obraz naší hry, který připomínal úrověň okresního přeboru.

Je třeba konstatovat, že v poslední půlhodině naše hra degradovala výkon z prvního poločasu, který byl z naší strany diametrálně odlišný.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 11.11.2019 | Zdroj fotky: )