FK Pardubice U-18

FC Tempo Praha FK Pardubice U-18 2 : 3 (0 : 1) FK Pardubice U-18 FK Pardubice U-18

Česká liga dorostu U-18 2019/2020 | 10. kolo | 13.10.2019 | hřiště Tempo Praha

Z Prahy vezeme zaslouženě tři body.

Po dalším dobrém výkonu jsme zvítězili na hřišti Tempa Praha.

FC Tempo Praha - FK Pardubice B  2 : 3 (0:1)

Branky : 60.Babický, 84. Havlíček - 14,48,69 Lebiš

Sestava : Nalezinek -Slavík, Kraus, Koukola, Pitter (46. Netolický) - Balog,

Kopecký - Vilím, Štichauer, Pithart (70. Březina) - Lebiš

(82. Řezníček).

Do utkání jsme vstoupili aktivně a po celý první poločas jsme v aktivní hře pokračovali. Domácí tým jsme do vážnějších příležitostí nepouštěli a vytvořili si územní převahu, kterou jsme zužitkovali ve vedoucí branku Lebišem.

Ve druhém poločase jsme pokračovali v aktivní hře a předváděli dobrý kombinační fotbal, který dalšími dvěma brankami vyšperkoval Lebiš po kombinacích, které se museli líbit. Bohužel stínem jsou dvě chyby, které jsme vyprodukovali a domácí tým je potrestal.

Celkově lze utkání zhodnotit tak, že jsme pokračovali ve zlepšených výkonech a konečně dokázali vybojovat vítězství za tři body i venku. Za toto je třeba všechny hráče opět pochválit a doufat, že v dalších zápasech budeme v těchto výkonech pokračovat.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 14.10.2019 | Zdroj fotky: )