FK Pardubice U-16

FC Olympia Hr. Králové FK Pardubice U-16 0 : 3 (0 : 0) FK Pardubice U-16 FK Pardubice U-16

Česká liga dorostu U-16 2019/2020 | 14. kolo | 10.11.2019 | hřiště Kukleny HK

Ubojovaná výhra U-16 na Olympii HK

V dalším mistrovském utkání jsme po zlepšeném výkonu ve druhé půli udolali Olympii.

FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ – FK PARDUBICE 0:3 (0:0)

Branky: 50. Jeník (Břeň), 78. Zeman, 90. Machů (Brychnáč)

Sestava: Starý – Husák (46. Zeman), Svoboda, Tecl (65. Hanč), Netolický – Jeník, Záruba (80. Machů), Šmahel – Břeň, Brychnáč, Pandula

První poločas se nám vůbec nepovedl. Sice jsme měli držení míče, ale naše hra byla bez nasazení, pohybu, bojovnosti. Kombinace bez pohybu vázla a prakticky jsme nebyli nebezpeční. Domácí se dostali do jedné šance, kdy nás podržel golman. Po lehké bouřce v kabině přišlo ve druhé půli zlepšení a do hry se konečně dostávali věci, které tam chceme mít. Zvýšili jsme pohyb a kvalitu na míči a soupeře jsme přehrávali. Výsledkem našeho zlepšeného výkonu byly tři vstřelené branky. Zápas jsme nakonec zvládli, ale bezkrevný výkon v první půli je pro nás velkým varováním.

(Autor: Kumpan Ondřej | Datum: 12.11.2019 | Zdroj fotky: FK Pardubice )