FK Pardubice U-16

FK Pardubice U-16 FK Pardubice U-16 1 : 1 (1 : 0) FK Pardubice U-16 FK Dukla Praha

Česká liga dorostu U-16 2019/2020 | 13. kolo | 03.11.2019 | UMT Ohrazenice

U-16 vybojovala remízu s Duklou

V dalším těžkém mistrovském utkání jsme remizovali s Duklou Praha U-17.

FK PARDUBICE – FK DUKLA PRAHA 1:1 (1:0) na pen. 5:3

Branky: 13. Brychnáč z pen. – 70. Soupeř

Sestava: Šimůnek – Břeň (60. Netolický), Tecl, Svoboda (60. Hanč), Sedláček – Zeman, Jeník, Lexman – Kraj, Brychnáč, Pandula

Asi dosud nejtěžší soupeř, se kterým jsme se v soutěži potkali. Začátek nám vyšel, šli jsme do vedení proměněnou penaltou a soupeři jsme byli vyrovnaným soupeřem. Ke konci půle začal přebírat aktivitu soupeř, ale gól nám nevstřelil. Ve druhé půli šla Dukla za vyrovnáním, hrála vepředu na tři útočníky a moc nás nepouštěla do hry. Pro kluky to byl obrovsky náročný zápas se starším soupeřem, se kterým se ale prali velmi dobře. Dukla měla převahu a zaslouženě vyrovnala. Vstřelit vítězný gól jsme jí ale nasazením a bojovností, někdy i s trochou štěstí, nedovolili. V penaltovém rozstřelu jsme pak měli pevnější nervy. Kluky musíme pochválit, jak se k velmi náročnému utkání postavili, někteří si sáhli na dno sil, ale stále hrabali, co to jde. Jednalo se o velmi kvalitní zápas, kdy musíme vyzdvihnout výborný výkon soupeře.

(Autor: Kumpan Ondřej | Datum: 04.11.2019 | Zdroj fotky: FK Pardubice )