FK Pardubice U-17

1. FC Slovácko FK Pardubice U-17 3 : 2 (0 : 0) FK Pardubice U-17 FK Pardubice U-17

1. Celostátní liga U-17 2019/2020 | 11. kolo | 19.10.2019 | hřiště Širůch

Slovácko nám dalo lekci z produktivity

Přes dobrý výkon prohra

FC Slovácko - FK Pardubice  3:2 (0:0)

Branky: Hrubý, Hrnčíř

Sestava: Novák - Kirchner, Besperát, Hrnčíř, Beneš(65. Svoboda) - Jarkovský, Němec, Pejcha( 53.Machů) - Juliš(69. Lexman), Miláček, Hrubý

Hodnocení: I přes prohru jsme podali dobrý výkon. Od začátku utkání jsme napadali domácí tým, který měl s naším presinkem problémy. Bohužel jsme nedokázali svoji převahu přetavit v gól, a tak poločas skončil bez branek. Začátek druhého poločasu nás nachytal v nedbalkách, když domácí šli do vedení po našem tradičním problému, ubránit rohový kop. Bohužel jsme pokračovali v individuálních chybách, proměňování šancí a obrana ve vlastním pokutovém území. V závěru jsme měli mocný finiš, ale stačilo to pouze ke skorigování výsledku. Prohra hodně mrzí, přesto naše hra snesla parametry, ale je potřeba v dalším zápase to přetavit v bodový zisk.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 21.10.2019 | Zdroj fotky: )