SFC Opava FK Pardubice U-17 3 : 2 (0 : 0) FK Pardubice U-17 FK Pardubice U-17

1. Celostátní liga U-17 2019/2020 | 7. kolo | 20.09.2019 | stadion Lipová

Mrzí nepovedený výkon celého mužstva

SFC Opava - FK Pardubice  3:2 (2:1)

Branky: Teplý, Veverka

Sestava: Šindelář - Kirchner, Teplý, Hrnčíř, Besperát(71.Beneš) - Dostál(46.Štichauer), Pejcha, Jarkovský - Juliš(71.Hrubý), Němec, Skřivánek(46.Veverka)

Hodnocení:Utkání jsme asi podcenili, vzhledem předchozím výsledkům domácích. Chyběla nám koncentrace v úvodu utkání. Domácí byli důrazní v soubojích a nebezpeční v rychlých protiútocích a zaslouženě vedli 2:0. To nás trochu probralo a do poločasu jsme dokázali snížit. Nejlepší pasáž zápasu jsme měli po přestávce, kdy jsme hned v 1. minutě vyrovnali a měli asi 20. minut jasně navrch. Bohužel jsme neskórovali. Když domácí čtvrt hodiny před koncem z rohu šli do vedení, my jsme se jenom přizpůsobili jejich hře, zbytěčně nakopávali míče a spěchali s útokem. Prohra nás musí mrzet, protože jsme herně měli minimálně na bod, ale to by jsme museli hrát naplno celých 90 minut.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 24.09.2019 | Zdroj fotky: )