FK Pardubice U-17

FC Hradec Králové FK Pardubice U-17 0 : 4 (0 : 2) FK Pardubice U-17 FK Pardubice U-17

1. Celostátní liga U-17 2019/2020 | 5. kolo | 07.09.2019 | Areál Bavlna

Vezeme tři body z Hradce

Kuriozitou jsou tři vlastní góly domácích při dalším vítězném utkání dorostu U17.

FC Hradec Králové - FK Pardubice 0:4 (0:2)

Branky: Juliš, 3 x vlastní

Sestava: Šindelář - Kirchner, Teplý, Hrnčíř, Beneš - Dostál (80. Kárský), Pejcha (73. Skřivánek), Jarkovský - Juliš, Němec (65. Veverka), Miláček (73. Hrubý)

Hodnocení: Hned na úvod utkání jsme si vytvořili jasnou šanci, ale Juliš ještě neproměnil. Když v osmé minutě si dali domácí vlastní gól, vývoj utkání byl pro nás příznivý. Hradec se sice začal tlačit do útoku, ale vše jsme zastavovali na hranici velkého vápna a do půle neměli jasnou šanci. My jsme často zachytávali rozehrávku mezi obránci a chodili do nebezpečných brejků. Ještě v 1. půli jsme nevyužili další tři šance, ale nakonec jsme šli do šaten s vedením 2:0, když se trefil Juliš. Po přestávce si to domácí zkomplikovali, když hned v 1. minutě si dali další vlastní gól. Za tohoto stavu ještě hradec neproměnil pokutový kop a když jsme přidali další gól, utkání skončilo jejich debaklem.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 09.09.2019 | Zdroj fotky: )