FK Pardubice U-14

SK Slavia Praha FK Pardubice U-14 6 : 0 (3 : 0) FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14

Česká liga žáků U-14 2018/2019 | 20. kolo | 09.06.2019 | hřiště Praha-Eden

Hodnocení zápasu SK Slavie Praha

SK Slavie Praha - FK Pardubice 6-0 (3-0)

Sestava: Lorenc - Procházka, Reinberg, Divišek, Prokeš - flaška, Halda, Kožený, Brož, Macák - Pluhař

Střídali: Muller, Vondrouš, Novotný, Morávek, Kaufman

V posledním mistrovském utkání jsme zajížděli na horkou půdu Slavie Praha, která by se vítězstvím stala mistrem v naší kategorii. Do utkání jsme vstoupili aktivně a i když Slavie byla lepší, tak jsme dokázali jejich sílu eliminovat. Bohužel jsme poté udělali dvě individuální chyby a soupeř šel do poločasové vedení 3-0. V druhém poločase se na obou stranách vystřídalo a hra chvilku ztratila parametry. My jsme se začali více dostávat do hry, ale bohužel jsme se nedokázali dostat do vápna nebo krásnou střelu Vondrouše jejich brankář chytil. Z toho pramenila více otevřená hra, kterou soupeř, svojí kvalitou a opět po našich chybách, dokázal potrestat.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 10.06.2019 | Zdroj fotky: )