FK Pardubice U-15

SK Slavia Praha FK Pardubice U-15 3 : 1 (1 : 1) FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15

Česká liga žáků U-15 2018/2019 | 20. kolo | 09.06.2019 | hřiště Praha-Eden

V posledním mistrovském utkání jsme v Edenu prohráli

Po velmi dobrém výkonu jsme prohráli se Slavií Praha.

SK Slavia Praha - FK Pardubice 3:1 (1:1)

Branky:  30´soupeř, 32´Brychnáč (Pandula,), 38´soupeř, 70´soupeř

Sestava: Starý - Břeň, Tecl, Hanč, Sedláček - Jeník, Zeman, Šmahel - Lexman, Brychnáč, Pandula

Střídali: Kraj, Machů, Šimůnek, Netolický

Hodnocení:

Od prvních minut se hrál velmi kvalitní fotbal z obou stran. Soupeř byl v prvním poločase o trošku lepší, ale vážnější gólovou šanci si nevypracoval. Po naší chybě šel do vedení, ale  nám se ihned podařilo krásnou střelou vyrovnat. Na začátku druhého poločasu jsme zaváhali při rohu soupeře a dovolili Slávii  jít opět do vedení. Kluci zabrali a i nadále předváděli kvalitní hru, z které si vypracovali tři slibné šance ke skórování. Bohužel nás zklamala koncovka a v poslední minutě jsme ještě inkasovali po rychlém brejku soupeře. Dnes o utkání rozhodla kvalita v pokutovém území, kdy Slavia byla produktivnější.

Velká pochvala za předvedený výkon nejen v tomto zápase, ale i po celou soutěž.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 09.06.2019 | Zdroj fotky: )