FK Pardubice U-15

FC Viktoria Plzeň FK Pardubice U-15 1 : 4 (1 : 2) FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15

Česká liga žáků U-15 2018/2019 | 26. kolo | 01.06.2019 | hřiště Slovan Plzeň

V Plzni vítězně

Z Plzně jsme si přivezli cené vítězství.

FC Viktoria Plzeň - FK Pardubice 1:4 (1:3)

Branky:  10´soupeř p.k., 20´Brychnáč (Jeník), 21´Lexman (Jeník), 24´Lexman (Machů), 65´Jeník (Solnička)

Sestava: Starý - Zeman, Solnička, Hanč, Sedláček - Jeník, Tecl, Machů - Lexman, Šmahel, Brychnáč

Střídali: Pandula, Netolický, Kraj, Schmidt

Hodnocení:

Začátek zápasu patřil soupeři, který velmi dobře kombinoval ve středním pásmu. I přes jejich počáteční převahu jsme soupeři nedovolili vytvořit si šance ke skórování. Po naší ztrátě a rychlém útoku soupeře došlo k faulu v pokutovém území a nařízenou penaltu Plzeň proměnila. Hra se začala postupně vyrovnávat, zlepšili jsme pohyb a po rychlých akcích jsme během pěti minut třikrát skórovali. V druhém poločase byla hra vyrovnaná, my jsme vstřelili ještě v závěru čtvrtou branku a další dvě velké šance zůstaly nevyužity.