FK Pardubice U-15

FK VIAGEM Příbram FK Pardubice U-15 1 : 6 (1 : 1) FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15

Česká liga žáků U-15 2018/2019 | 22. kolo | 05.05.2019 | stadion Příbram

Z Příbrami máme tři body

V neděli jsme zajížděli na půdu Příbrami.

1.FK Příbram - FK Pardubice 1:6 (1:1)

Branky:  17´Brychnáč (Zeman), 32´soupeř, 37´Brychnáč (Pandula), 39´Pandula (Novák), 40´Novák p.k., 60´Šmahel (Tecl), 70´Šmahel (Novák)

Sestava: Starý - Zeman, Solnička, Hanč, Sedláček - Jeník, Tecl, Novák - Kraj, Lexman, Brychnáč

Střídali: Pandula, Machů, Husák, Netolický, Schmidt, Šmahel

Hodnocení:

Od prvních minut jsme byli po celý první poločas aktivní a vypracovali jsme si územní převahu. Podařilo se nám jít do vedení, ale  bohužel nám vázla předfinální přihrávka a kvalita výběru místa v pokutovém území. Soupeři se podařilo skóre srovnat po rychlém brejku a našem zváhání. Začátek druhého poločasu nám vyšel na jedničku a během pěti munut jsme rozhodli o osudu utkání, kdy jsme třikrát skórovali. I po zbytek zápasu jsme byli lepším týmem a v závěru jsme přidali ještě dvě branky.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 06.05.2019 | Zdroj fotky: )