FK Pardubice U-16

FK Pardubice U-16 FK Pardubice U-16 1 : 3 (1 : 1) FK Pardubice U-16 FC Hradec Králové

Česká liga dorostu U-16 2018/2019 | 25. kolo | 12.05.2019 | stadion Dolíček

Prohra v derby s Hradcem

Výkon ve druhém poločase jsme nezvládli.

Pardubice U 16 - FC Hradec Králové     1:3 (1:1)

Branka: Juliš

Sestava: Šindelář - Kirchner, Teplý, Skřivánek(65. Hildebrand), Beneš - Veverka'(75.Kárský) Pejcha, Jarkovský - Juliš, Němec(65. Dostál), Miláček(75.Šenkýř)

Hodnocení: Utkání mělo od začátku známku derby, hrálo se tvrdě a důrazně. Bohužel jsme hosty dostali na koně lacinou brankou. Postupem času jsme se dostávali do zápasu a od 20.minuty jsme měli asi nejlepší pasáž a zaslouženě vyrovnali. Úvod druhé půle nás opět nachytal v nedbalkách a dva rychlé góly nás dostali do kolen. Přes snahu něco udělat ještě ze zápasem jsme nedokázali zvednout prapor a utkání prohráli. Herně jsme možná byli i lepší než soupeř, ale chování v pokutovém území a přechodem do útoku nás dnes předčili a rozhodli tím zápas.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 14.05.2019 | Zdroj fotky: )