FK Pardubice U-16

AC Sparta Praha FK Pardubice U-16 6 : 1 (1 : 0) FK Pardubice U-16 FK Pardubice U-16

Česká liga dorostu U-16 2018/2019 | 30. kolo | 20.03.2019 | TCM Praha - Strahov

Výsledkový debakl na Spartě

Škoda neproměněných šancí v 1. poločase

Sparta Praha - FK Pardubice U 16     6:1 (1:0)

Branka: Juliš

Sestava: Novák - Kirchner, Teplý(70. Kárský), Hrnčíř(60. Besperát), Beneš - Dostál, Pejcha, Jarkovský - Juliš, Němec(70. Šenkýř), Miláček

Hodnocení: Výsledek určitě neodpovídá průběhu utkání. V 1. poločase jsme podali velice dobrý výkon, aktivním presinkem jsme domácí tlačili, ale bohužel jsme selhali ve čtyřech šancích. Spartě stačila jedna přesná střela na branku, aby se dostala do vedení. Vstup do druhé půle jsme začali opět aktivně a srovnali na 1:1. To už se domácí dostávali více do hry a dva jejich rychlé góly nás dostali do kolen. Náš výkon šel rapidně dolů, jak psychicky, tak i fyzicky a nakonec to skončilo debaklem. Do utkání jsme šli s tím, že si to rozdáme na férovku, což se nám 2/3 zápasu dařilo, ale s konečným výsledkem nemůžeme být spokojeni.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 25.03.2019 | Zdroj fotky: )