FK Pardubice U-14

FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14 0 : 6 (0 : 3) FK Pardubice U-14 FC Viktoria Plzeň

Česká liga žáků U-14 2018/2019 | 13. kolo | 03.11.2018 | UMT Ohrazenice

Hodnocení zápasu s Viktorií Plzeň

FK Pardubice - FC Viktoria Plzeň 0:6 (0:3)

Sestava: Šimon - Procházka, Reinberg, Pluhař, Novotný - Brož, Halda, Flaška, Vondrouš, Muller - Macák

Střídali: Čebiš, Kožený, Topolský

Hned od začátku zápasu nás soupeř svým tlakem donutil ke chybám, které korunoval vedením. V průběhu prvního poločasu jsme se marně snažili dostat se do zápasu, většina našich akcích končila na polovině soupeře nebo jsme hráli dozadu a soupeř nám nedovolil rozehrát. V druhém poločase se hra srovnala, dokázali jsme více míčů udržet a rozehrát. Ve středu hřiště jsme byli důraznější a tlačili se do branky soupeře. Bohužel chybělo pořádné zakonení. Soupeř svojí rychlostí a přechodem do útoku byl velice nebezpečný. I malé zaváhání hned dokázal využít a tak nás i v druhém poločase potrestal brankově.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 03.11.2018 | Zdroj fotky: )