FK Pardubice U-15

FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15 2 : 1 (0 : 0) FK Pardubice U-15 Dynamo České Budějovice

Česká liga žáků U-15 2018/2019 | 3. kolo | 15.11.2018 | UMT Ohrazenice

Vítězství v posledním podzimním mistrovském utkání

Drama v závěru utkání s Českými Budějovicemi.

FK Pardubice - SK Dynamo České Budějovice 2:1 (0:0)

Branky: 2x Lexman

Sestava: Starý - Břeň, Husák, Tecl, Sedláček - Machů, Solnička, Pandula - Brychnáč, Lexman, Šmahel

Střídali: Kraj, Jeník, Hanč

Hodnocení:

Od prvních minut se hrál pěkný, rychlý a kombinační fotbal, ke kterému přispěli obě družstva. V prvním poločase byly obrany velice pozorné a koncentrované, a tak moc šancí k vstřelení branky nebylo. V druhém poločase jsme byli aktivnější, ale  soupeř nám dovolil pouze jednu šanci a několik nepřesných střel. Drama přinesl až závěr zápasu, kdy jsme nejprve inkasovali gól po standartní situaci. Z rozehrávky jsme ale ihned skóre srovnali a dále se snažili vstřelit další branku, kterou se nám podařili vsítit v poslední minutě.

Velká pochvala pro kluky za předvedený výkon a ochotu se obětovat pro tým.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 16.11.2018 | Zdroj fotky: )