FK Pardubice U-15

AC Sparta Praha FK Pardubice U-15 1 : 1 (0 : 0) FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15

Česká liga žáků U-15 2018/2019 | 1. kolo | 09.11.2018 | TCM Praha - Strahov

Remíza se Spartou Praha

Na Strahově jsme prohráli až po penaltách.

Sparta Praha - FK Pardubice  1:1 (0:0), p.k. 5:4

Branka: Lexman

Sestava: Gamper - Kraj, Husák, Tecl, Sedláček - Novák, Jakeš, Machů - Lexman, Šmahel, Brychnáč

Střídali: Břeň, Pandula

Hodnocení:

Do utkání kluci vstoupili s velkým respektem k soupeři a jeho jménu. Naštěstí se náš výkon stával sebevědomějším a kvalitnějším. První poločas jsme soupeři dovolili pouze jednu brankovou příležitost, kterou však nevyužil. Druhý poločas se hrál rychlejší a přímočařejší fotbal se šancemi na obou stranách. Nám se podařilo vstřelit první branku a až do poslední minuty díky kvalitní hře a trochu i štěstí jsme neinkasovali. Bohužel v poslední minutě po trestném kopu ze strany Sparta vyrovnala. O konečném výsledku rozhodli penalty, kdy naše poslední neproměněná rozhodla, že bod navíc zůstal v držení Sparty.