FK Pardubice U-16

FK Mladá Boleslav FK Pardubice U-16 6 : 4 (0 : 0) FK Pardubice U-16 FK Pardubice U-16

Česká liga dorostu U-16 2018/2019 | 12. kolo | 28.10.2018 | stadion Mladá Boleslav

Přestřelka v Boleslavi

Dorostenecký celek šestnáctiletých podlehl v divoké přestřelce na mladoboleslavském trávníku.

FK Mladá Boleslav - FK Pardubice U-16 6:4 (4:2)

Branky: Juliš, Němec, Pejcha, Veverka

Sestava: Novák - Kirchner, Hildebrand, Teplý, Beneš - Jarkovský, Dostál, Pejcha - Juliš, Němec, Skřivánek

Střídali: Veverka, Miláček, Šenkýř, Obermajer.

Hodnocení utkání: Měli jsme výborný vstup do utkání, kdy hned ve 2. minutě jsme šli do vedení a následně nevyužili samostatný nájezd na brankáře. Domácí se oklepali po dvaceti minutách a utkání otočili na 3:1. Vlastně celý zápas jsme doháněli náskok domácích. Opět jsme dostali velice laciné branky, nutno uznat, že domácí měli dva nadstandartní utočníky, kteří byli rozdíloví.  My jsme si vytvořili 10 vyložených šancí a v závěru zatlačili soupeře, ale proměňování těchto šancí dnes rozhodlo o vítězi.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 29.10.2018 | Zdroj fotky: Radek Klier )