FK Pardubice B

TJ Dvůr Králové n. L. FK Pardubice B 1 : 0 (0 : 0) FK Pardubice B FK Pardubice B

Fortuna Divize C 2018/2019 | 12. kolo | 28.10.2018 | stadion Dvůr Králové n/L.

Těsná prohra rezervy ve Dvoře Králové

Po osmi zápasech v nichž pardubická rezerva za sebou bodovala zajížděla ve svátek stého výročí republiky do Dvora Králové. V nevlídném počasí na těžkém terénu se hrál bojovný zápas s minimem šancí. V 64. minutě domácí rozhodli o svém vítězství jedinou vstřelenou brankou...

TJ Dvůr Králové nad Labem - FK Pardubice B 1:0 (0:0)

Fakta - branka: 64. Tauchman. ŽK: 1:2. Rozhodčí: Hocek z Benešova (Vnuk, Matušek). Delegát: Braun. Diváci: 150.

Sestava FK PCE B: Šmíd - Spěvák, Kopřiva, Kudrna, Březina - Kašiar (75. Novotný), Jarosz (77. Bureš), Kühnel, Čmelík - Šafařík, Huf.

Kamil Řezníček, trenér Pardubic B: " Utkání ve Dvoře Králové bylo hráno za velmi nepříznivých klimatických podmínek a na těžkém terénu a to fotbalu příliš neprospívalo. Spíše se bojovalo a zápas rozhodla jedinná branka, kterou vstřelili domácí. Více nemá k utkání co dodávat. "

(Autor: FK Pardubice | Datum: 28.10.2018 | Zdroj fotky: redakce FK )