FK Pardubice B FK Pardubice B 4 : 1 (2 : 0) FK Pardubice B FK Přepeře

Fortuna Divize C 2018/2019 | 9. kolo | 06.10.2018 | stadion Pod Vinicí

Výhra B týmu nad nováčkem z Přepeří

V sobotním odpoledni přivítala pardubická rezerva Pod Vinicí nováčka soutěže FK Přepeře u Turnova. Domácí celek ale vstoupil do zápasu rychlou brankou a postupně skóre narostlo až na 4:0, hosté v závěru jen korigovali, což na výhře Pardubic již nic nemohlo změnit. Po devíti kolech je tak rezerva na pěkném 4. místě tabulky.

9. kolo

FK Pardubice B - FK Přepeře 4:1 (2:0)

Již v 7. minutě domácí rychle rozehráli standardní situaci na své polovině, Jarosz vysunul Šafaříka a ten v koncovce přeloboval gólmana Hyku - 1:0. Ve 22. minutě vybojoval míč na levé straně Huf, unikl soupeři a předložil míč před prázdnou branku na nabíhajícího Kašiara, jenž pohodlně zvýšil na 2:0. Hned po přestávce Krasnický ve vápně dohrál Šafaříka a byla z toho penalta. Tu s přehledem proměnil Jarosz - 3:0. Za další čtyři minuty se individuálně prosadil Huf, který po přesní střele k tyči upravil již na 4:0. V 75. minutě po rohu hlavou korigoval zkušený Petřík na konečných 4:1.

Fakta - branky: 7. Šafařík, 22. Kašiar, 47. Jarosz z pen., 51. Huf - 75. Petřík. Rozhodčí: Tesař z Kamenice na Lipou (Novotný, Matyš). Delegát: Lhoták z Plzně. Diváků: 80.

Sestavy - FK PCE B: Knobloch - Sokol (57. Spěvák), Kopřiva, Kudrna, Březina - Kašiar (80. Bureš), Kühnel (88. Zelinka), Jarosz, Čmelík (65. Rambousek) - Šafařík, Huf (73. Rek).
PŘEPEŘE: Hyka - Krasnický, Marek Sedláček (84. Vokáček), Nesvadba, Petřík - Ježek (46. Novotný), Bína (59. Michal Sedláček), Vrabec, Vébr - Synek, Schubert (62. Zezulka).

Kamil Řezníček, trenér Pardubic B: " Do utkání jsme měli dobrý vstup, soupeře jsme zatlačili na jeho polovinu a vypracované šance jsme proměnili, čímž jsme si zajistili poločasové dvoubrankové vedení. Rovněž úvod druhé půle na vyšel a přidali jsme další dvě branky. Tímto jsme utkání definitivně rozhodli ve svůj prospěch. Měli jsme lepší pohyb, byli jsme silnější na míči a kluci rovněž zlepšili produktivitu. Utkání jsme odebráli ve slušném tempu. Kluky musím pochválit za přístup a nasazení a za dobře zvládnuté a odehrané utkání. "

(Autor: FK Pardubice - Lukáš Ouředník | Datum: 07.10.2018 | Zdroj fotky: redakce FK )