FK Jiskra Mšeno FK Pardubice B 0 : 1 (0 : 1) FK Pardubice B FK Pardubice B

Fortuna Divize C 2018/2019 | 5. kolo | 08.09.2018 | hřiště Mšeno

Rezerva v sobotu sesadila lídra tabulky

Vedoucí celek divizní tabulky utrpěl první prohru v soutěži. O cenný skalp ho připravil pardubický B tým, který trefou střelce Hufa z desáté minuty na půdě favorita získal tříbodový zisk.

5. kolo

Jiskra Mšeno/Jablonec n. N. - FK Pardubice B 0:1 (0:1)

Již v 10. minutě pálil z dálky Kovář, gólman míč vyrazil, ale Huf pohotově dorážel do odkryté branky - 0:1. Hosté se prezentovali rychlou a kombinační hrou a vytvořili si další šance (Huf 2x, Šafařík). V úvodu druhé půle měl slibnou příležitost Kašiar, domácí pak svého soupeře zatlačili, ale vytvořili si jedinou střeleckou příležitost v 72. minutě Koblížkem, víc hosté obávanému soupeři, jehož dres obléká zkušený Štajner, nepovolili.

Fakta - branka: 10. Huf. ŽK: 1:1 (Koblížek - Jarosz). Rozhodčí: Trojan z Varnsdorfu (Míč, Hanousek). Delegát: Doubek z Ústí nad Labem. Diváků: 289.

Sestavy - MŠENO: Masařík - Štěpánek (33. Munzar), Houser, Váňa, Kuhravý - Štemberk, Štajner (68. Rozkovec), Koblížek, Pelta (78. Hušek) - Nulíček (33. Krejčík).
FK PCE B: Šmíd - Spěvák, Kopřiva, Zukal, Březina - Zelenka (78. Rambousek), Jarosz, Kovář, Kašiar (87. Zelinka) - Šafařík (89. Jirka) - Huf (84. Rek).

Kamil Řezníček, trenér Pardubic B" Na půdě lídra soutěže jsme si připsali zasloužené vítězství. Měli jsme lepší vstup do utkání, vstřelili jsme brzy branku, lépe jsme se pohybovali, byli jsme dominatní na míči  a vypracovali jsme si více brankových příležitostí. Kluky musím pochválit, jakým způsobem se s těžkým soupeřem vypořádali a jsem rád, že jsme náročný zápas zvládli bez inkasované branky. "

(Autor: FK Pardubice | Datum: 08.09.2018 | Zdroj fotky: Radek Klier )