FK Náchod FK Pardubice B 1 : 0 (1 : 0) FK Pardubice B FK Pardubice B

Fortuna Divize C 2018/2019 | 3. kolo | 25.08.2018 | stadion Náchod - Běloves

Zbytečná prohra rezervy v Náchodě

V sobotním odpoledni zajížděla pardubická rezerva do Bělovse, kde se utkala s navrátilcem do divizní soutěže FK Náchod. Pardubičtí si v zápase vypracovali více šancí a zejména ve druhé půli diktovali tempo hry, ale vstřelit branku se jim nepodařilo. O výsledku tak rozhodla zbytečná penalta, kterou proměnil Malý.

3. kolo

FK Náchod - FK Pardubice B 1:0 (1:0)

První šance hostů se zrodila ve 22. minutě, kdy se ke střele dostal Huf, ale Kobos jeho dělovku vyrazil. Ve 27. minutě po přihrávce Hufa střílel z dobré pozice nad Barbarič. Rozhodující okamžik zápasu se udál ve 35. minutě, kdy Rambousek ve vápně podkopl Podolníka a byla z toho penalta. Tu bezpečně proměnil Malý - 1:0. V poslední minutě první půle se za obranou hostí zjevil Huf, ale místo vyrovnání trefil jen gólmana Kobose…

Ve druhé půli šli hosté za vyrovnáním, drželi míč a vytvářeli si šance. V 53. minutě Bureše vychytal opět Kobos. V 60. minutě Bureš vysunul Hufa, ale jeho přízemní střelu zmařil znovu náchodský gólman. Když v 83. minutě Kobos vychytal v další šanci znovu Bureše, tak bylo jasné, že hosté již branku nevstřelí a z Náchoda odjedou s prázdnou… Ztracené body, tak bude muset rezerva vybojovat příští týden v domácím zápase proti celku Olympia HK-Kratonohy.

Fakta - branka: 36. Malý z pen. ŽK: 2:1. Rozhodčí: Mrkáček z Turnova (Milner, Šťastný). Delegát: Tereba z Prahy. Diváků: 308.

Sestavy - NÁCHOD: Kobos - Růžička (85. Brich), Podolník, Kábrt, Král - Moravec, Nejman (78. Pípek), Hlava, Simon (88. Pavlíček) - Rojšl (76. Vaněček), Malý.
FK PCE B: Letáček - Rambousek, Kopřiva, Kudrna, Březina - Bureš, Kühnel, Spěvák, Zelenka - Barbarič (71. Sytko), Huf.

Kamil Řezníček, trenér Pardubic B: " Bohužel i takovéto prohry sport přináší. V utkání jsme byli jednoznačně lepším týmem, dobře jsme kombinovali, vypracovali jsme si minimálně čtyři čisté brankové příležitosti, které jsme však neproměnili. Soupeře jsme do žádné šance nepustili a jedinou chybu, kterou jsme v defenzívě vyrobili a která pramenila z nezkušenosti, vyústila v pokutový kop, jenž rozhodl o výsledku. "

(Autor: FK Pardubice - Lukáš Ouředník | Datum: 26.08.2018 | Zdroj fotky: FK Náchod - Michal Malý )