FK Pardubice B FK Pardubice B 1 : 0 (0 : 0) FK Pardubice B SK Český Brod

Fortuna Divize C 2018/2019 | 2. kolo | 19.08.2018 | stadion Pod Vinicí

Těsná výhra rezervy nad Českým Brodem

Ve druhém kole divizní skupiny C přivítala pardubická rezerva Česká Brod. V bojovném utkání s minimem šancí rozhodla ve druhé půli střela Lukáše Kühnela z 58. minuty. Ve zbytku zápasu již rezerva taktickým výkonem těsnou a cennou výhru uhájila a připsala si první tři body do tabulky.

2. kolo

FK Pardubice B - SK Český Brod  1:0 (0:0)

V první půli měl největší šanci Tischler, ale jeho střela po kombinační akci šla těsně nad. Hosté hrozili hlavně ze standardních situací a po dvou nebezpečných domácí podržel gólman Šmíd. Ve druhé půli rozhodla zápas povedená střela Kühnela, na kterou byl gólman Přibyl krátký - 1:0! Hosté šli samozřejmě za vyrovnáním, ale domácí těsnou výhru uhájili.

Fakta - branka: 58. Kühnel. ŽK: 0:1. Rozhodčí: Němec z Bernartic (Hrkal, Jansa). Delegát: Krejčí z Prahy. Diváků: 70.

Sestavy - FK PCE B: Šmíd - Spěvák, Kopřiva, Kudrna, Březina - Jarosz (91. Jirka), Kühnel, Tischler (46. Zelenka), Bureš (88. Rek) - Šafařík (90. Zelinka), Kašiar (46. Rambousek).

Č. BROD: Přibyl - Pěnkava, Hanzl (78. Nekolný), Hrdlička, Carda - Ramšák (67. Gajdasz), Michálek, Franc (78. Skořepa), Suk - Jindřich (31. Vít, 82. Fikejz), Makovský.

Kamil Řezníček, trenér Pardubic B" Přestože se hrálo ve velikém vedru, utkání bylo bojovné, hrané ve slušném tempu a nasazení. Zápas moc vyložených šancí nenabídl, hosté hrozili spíše po standardních situacích a my ojediněle z rychlých brejků. O třech bodech pro nás rozhodla individální akce Kühnela, který prostřelil hostujícího brankáře. V náročeném programu posledních dní kluci utkání odmakali a za toto zasluhují velikou pochvalu. "

(Autor: FK Pardubice - Lukáš Ouředník | Datum: 20.08.2018 | Zdroj fotky: redakce FK )