TJ Velké Hamry FK Pardubice B 4 : 1 (2 : 0) FK Pardubice B FK Pardubice B

Fortuna Divize C 2018/2019 | 1. kolo | 11.08.2018 | hřiště Velké Hamry

Špatný vstup rezervy do soutěže

Výsledkově špatně vstoupila pardubická rezerva do nové divizní sezony, když prohrála 4:1 na půdě nováčka a vítěze loňského Krajského přeboru Libereckého kraje ve Velkých Hamrech.

1. kolo

TJ Velké Hamry - FK Pardubice B 4:1 (2:0)

Do vedení šli brzy domácí, když Spěvák nešťastně fauloval ve vápně a penaltu proměnil Rudolf. Poté se hrálo bez šancí ve středu hřiště. První šance hostů se zrodila až ve 41. minutě, kdy po příhře Kühnela pálil Bureš, ale Kobachidze jeho střelu pod břevno vyrazil. Minutu před pauzou se po zmatcích v obraně Pardubic dostal míč k Šedému, ktetý ho napálil pod břevno - 2:0. Hned po přestávce měli domácí výhodu standardní situace a na zadní tyči volný Macháček upravil již na 3:0. Po hodině hry hosté korigovali, když po centru Jarosze trefil Šafařík břevno a dorážka Kašiara již byla gólová - 3:1. Chvíli poté měli pardubičtí další možnost na skórování, ale Kašiar z vyložené šance přestřelil. Pět minut před koncem po centru hlavou upravil na konečných 4:1 pro Velké Hamry Tomas Radzinevičius.

Fakta - branky: 15. Rudolf z pen., 44. Šedý, 48. Macháček, 85. Radzinevičius - 61. Kašiar. ŽK: 1:3. Rozhodčí: Erlebach z Nové Paky (Vojtěch, Novotný). Delegát: Filip z Jamného nad Orlicí. Diváků: 200.

Sestavy - V. HAMRY: Kobachidze - Šidlo, Macháček, Černý, Barcuch - Linka, Šedý (89. Soukup) - Dorničák (73. Hlubuček), Rudolf (78. Vencbauer), Kováčik (87. Mihálik) - Radzinevičius (85. Vitkovič).

FK PCE B: Letáček - Spěvák (82. Rek), Zukal, Zelenka, Březina - Jarosz (61. Rambousek), Kudrna, Kühnel, Bureš - Kašiar, Šafařík.

Kamil Řezníček, trenér Pardubic B" Utkání s kvalitním nováčkem z Velkých Hamrů jsme výsledkově vůbec nezvládli. Vaz nám zlomily hrubé individuální chyby v defenzivní fázi, které soupeř nekompromisně trestal. My jsme si rovněž vypracovali dostatek šancí, ze kterých jsme mohli skórovat, bohužel jsme nebyli tak důrazní a proto jsme nemohli pomýšlet na lepší výsledek. "

(Autor: FK Pardubice - Lukáš Ouředník | Datum: 11.08.2018 | Zdroj fotky: redakce FK )