FK Pardubice U-15

FC Viktoria Plzeň FK Pardubice U-15 0 : 0 (0 : 0) FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15

Česká liga žáků U-15 2017/2018 | 26. kolo | 02.06.2018 | hřiště Slovan Plzeň

Mistrovské utkání s FC Viktoria Plzeň

Kvalitní utkání jsme zvládli vítězně díky penaltám

FC Viktoria Plzeň - FK Pardubice   0:0 (0:0), 0:3 na penalty

Penalty: Hrnčíř Tomáš (neproměnil), Šenkýř Adam (proměnil), Skřivánek Pavel (proměnil), Veverka Petr (proměnil)

Sestava: Nalezinek - Teplý (60.Voženílek), Besperát, Hildebrand, Kirchner - Hrnčíř, Jarkovský (49.Veverka), Dostál - Němec, Miláček (60.Šenkýř), Beneš (49.Skřivánek)

Trenér Jan Kolčava: "Utkání mělo velmi kvalitní úroveň a kluci se s kategorií U15 rozloučili nejlépe jak mohli. Oba celky si na hřišti nedarovali ani metr, domácí více drželi míč, my byli přímočařejší a tlačili se více do koncovky, která většinou končila na domácím brankáři. Penalty jsme zvládli, kdy úspěšné střelce podpořil svými zákroky Filip Nalezinek."

Záložník Štěpán Dostál: "Na zápas o 6.místo jsme přijeli s tím že vyhrajeme. To se taky povedlo, bohužel až po penaltách a tudíž jsme 7.  Do zápasu jsme šli s tím, že vítězství vybojujeme, soupeře přehrajeme a skórujeme. První poločas tomu odpovídal, hráli jsme velmi důrazně, měli jsme dostatek šancí a ze hry jsme měli více než soupeř. Zatímco Plzeňáci si drželi míč na své půlce a skoro k ničemu se nedostali, my jsme se rychlou kombinací dostávali před jejich bránu. V podstatě se takhle odvíjel celý zápas, který skončil bez branek. Poté následovaly penalty, kde Filip s přehledem vychytal 3 ze 4 a po zásluze jsme vyhráli."

(Autor: FK Pardubice | Datum: 03.06.2018 | Zdroj fotky: )