FK Jiskra Mšeno FK Pardubice B 2 : 2 (1 : 2) FK Pardubice B FK Pardubice B

Fortuna Divize C 2017/2018 | 28. kolo | 02.06.2018 | stadion Břízky

Další remíza rezervy ve Mšeně a prohra na penalty

K dalšímu zápasu v rámci divizní skupiny C zajížděla pardubická rezerva do Jablonce nad Nisou, kde se v areálu v Břízkách utkala s Jiskrou Mšeno. I přes šance domácích to dlouho vypadalo na plný bodový zisk, ale čtyři minuty před koncem Koblížek vyrovnal. V penaltovém rozstřelu tentokrát byli šťastnější domácí hráči.

28. kolo

FK Jiskra Mšeno-Jablonec n.N. - FK Pardubice B 2:2 (1:2) na pen. 8:7

Lepší vstup si hosté nemohli přát, když v 10. minutě Jarosz dloubákem za obranu vyzval ke skórování Šafaříka, jenž se nemýlil - 0:1. Ve 23. minutě domácí využili nepřesnosti v pardubické obraně a exligový Nulíček vyrovnal na 1:1. Za dvě minuty mohl skóre otočit opět Nulíček, ale hlavou trefil jen břevno. Ve 27. minutě měli jablonečtí výhodu pokutového kopu, kterou po ruce Řeháka zahrával Rozkovec, ale tu neproměnil! Tři minuty před přestávkou se uvolnil Gašpar a ideální přihrávkou našel Šafaříka, který zblízka usměrnil míč do sítě podruhé - 1:2! Domácí šli ve druhé půli za vyrovnáním, ale do největší šance se dostal v 65. minutě Huf, kterého do sóla vysunul Vašek, ale pardubický útočník tuto šanci bohužel nevyužil. V 69. minutě zahrávali domácí trestný kop, který Nulíček poslal do tyče. V 86. minutě se již Mšeno dočkalo, když se střelou z hranice vápna prosadil Koblížek - 2:2. Hned za minutu se po vyhraném hlavičkovém souboji řítil sám na Masaříka střídající Jirásek, obešel i gólmana, ale na brankové čáře jeho střelu vykopl jeden z vracejících se obránců. Zápas tak dospěl do remízy 2:2 a šlo se do penalt. Až do osmé série všichni hráči proměnili, než šel na penaltu Vašek, který nedal a tak si bonusový bod připsali domácí.

Fakta - branky: 23. Nulíček, 86. Koblížek - 10. a 42. Šafařík. Bez karet. Rozhodčí: Bačo z Hradce Králové (Hůlka, Horáček). Delegát: Doubek z Ústí nad Labem. Diváků: 120.

Sestavy - MŠENO: Masařík - Hrnčíř (75. Svoboda), Koblížek, Houser, Mätzelt - Hartman, Brož, Rozkovec, Pelta (83. Pařík) - Krejčík, Nulíček.
FK PCE B: Letáček - Spěvák (59. Zelinka), Lněnička, Řehák, Zelenka - Jarosz, Gašpar (79. Jirásek), Kudrna, Novák (74. Barbarič) - Šafařík (64. Vašek), Huf.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 02.06.2018 | Zdroj fotky: redakce FK )