FK Pardubice B FK Pardubice B 0 : 1 (0 : 1) FK Pardubice B FK Zbuzany 1953

Fortuna Divize C 2017/2018 | 23. kolo | 28.04.2018 | stadion Pod Vinicí

O prohře rezervy rozhodla už první minuta

Utkání proti zkušeným Zbuzanům čekalo pardubickou rezervu těžké utkání a nikdo z diváků nečekal, že o jeho osudu rozhodně již první minuta utkání. V dalším průběhu se domácí pokoušeli vývoj zápasu zvrátit, ale brankáře Víška nepřekonali ani jednou a tak náš B-tým vyšel naprázdno.

23. kolo Fortuna divize C

FK Pardubice B – FK Zbuzany 1953 0:1 (0:1)

Ještě se diváci na tribuně ani pořádně neusadili a přišla první změna skóre. Hned v první minutě se po rozehrání, křižném balonu a následném centru po zemi z hranice pokutového kopu, zakončil k levé tyči hostující Josef Hunáček - 0:1.

Domácí se pokusili o vyrovnání ve čtvrté minutě. Po rohovém kopu Jirky a kombinaci Látal - Šafařík - Kašiar poslední jmenovaný gólmana Víška zblízka neprostřelil. Jinak se v první půli nic závažného nedělo a herní převaha domácích nevedla k vyrovnání.

Do druhé poloviny zápasu domácí nastoupili s jedním střídáním a s úsilím zvrátit poločasový výsledek. Opětovná herní převaha však k vyrovnávacímu gólu nevedla. Za zmínku stály jen dvě možnosti, kdy se v 50. minutě po individuální akci Šafaříka mohla kopat penalta, ale nestalo se tak.

Druhá šance se naskytla, když po brejku hostující gólman fauloval Březinu na hranici vápna. S trestným kopem v blízkosti hostující branky si však neporadil Jarosz, který netrefil branku. Hra na jednu branku nepřinesla domácím kýžené vyrovnání. Body si tedy odvážejí hosté.

Statistiky - branka: 1. Huňáček J. ŽK: 0:3 (Laušman, Víšek, Hunáček J.). Rozhodčí: Průcha - Novotný, Jansa. Delegát: Vaniš. Diváci: 100.
Sestavy - FK PCE B: Letáček - Spěvák, Lněnička, Řehák, Březina (84. Jirásek) - Vašek, Jarosz, Látal (46. Barbarič), Jirka (60. Zelenka) - Kašiar, Šafařík.
Zbuzany: Víšek - Hřebeček, Ksandr, Kordiak, Klesa - Říha, Hunáček J. (Hunáček M.), Radosta, Laušman (68. Veliký) - Lička, Kincl.

(Autor: Pavel Křížek | Datum: 29.04.2018 | Zdroj fotky: Radek Klier )