Mostecký FK FK Pardubice U-15 1 : 3 (1 : 1) FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15

Česká liga žáků U-15 2017/2018 | 12. kolo | 28.10.2017 | hřiště Albrechtická

Mostecký FK - FK Pardubice  1:3   (1:1)

Branky: 19.min Štichauer Jakub, 36.min Hildebrand Matěj, 64.min Skřivánek Pavel

Sestava:

Nalezinek - Besperát, Hildebrand (63.Voženílek), Hrnčíř, Beneš - Němec (52.Skřivánek), Kárský (36.Hampl), Štichauer, Jarkovský, Veverka (61.Šenkýř) - Miláček (36.Kirchner)

Trenér Michal Morávek: "Další MU se odehrálo na hřišti Mosteckého fotbalového klubu. Na velmi kvalitním travnatém hřišti, vzhledem k současným podmínkám, nás čekal houževnatý soupeř. Největším problémem pro nás v začátku zápasu byl silný vítr a velká zima. I přesto jsme začali slušně a byli na půlce soupeře. Bohužel z první standartky jsme inkasovali branku a tím dostali soupeře na koně. Ke konci poločasu se hra postupně vyrovnala a my začali nabírat na obrátkách - výsledkem byla branka po dorážce střely. Podařil se nám nástup do druhého poločasu, kdy jsme hned dali branku a šli do vedení. Soupeř postupně začal hrál vabank, my obdrželi žlutou kartu, ale zvládli jsme to a podařilo se nám z hezkého brejku pojistit vedení. Zbytek zápasu už se dohrával v klidu.  "

Obránce Petr Beneš: "Začali jsme dobře. Hráli jsme s míčem a kombinovali. Pak jsme ale dostali gól a šlo to s námi z kopce. Podařilo se nám ale vyrovnat ještě v prvním poločase. Ve druhém jsme brzy dali na 2:1 a nakonec zvýšili na 3:1."

(Autor: FK Pardubice | Datum: 29.10.2017 | Zdroj fotky: )