FK Pardubice U-15

FC Slovan Liberec FK Pardubice U-15 0 : 3 (0 : 0) FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15

Česká liga žáků U-15 2017/2018 | 8. kolo | 27.09.2017 | hřiště Městského stadionu

Mistrovské utkání s FC Slovan Liberec

Výhru vezeme z Městského stadionu v Liberci.

FC Slovan Liberec - FK Pardubice 0:3   (0:0)

Branka: 52.min Štichauer Jakub, 66.min Šenkýř Adam, 70.min Kirchner Tomáš

Sestava:

Nalezinek - Kirchner, Besperát, Hrnčíř, Němec - Štichauer, Kárský (60.Obermajer),  Jarkovský, Hampl, Veverka (60.Šenkýř) - Miláček (67.Voženílek)

Trenér Michal Morávek: "V dalším zápase jsme zajížděli do Liberce. V prvním poločase byla hra plná změn, kdy míč často měnil majitele. Přesto jsme si vypracovali několik zajímavých  šancí, hlavně po ose Štichauer - Miláček. Soupeř hrozil z rychlých brejků, ale ve vápně nebyl nebezpečný. V druhém poločase jsme zlepšili kombinaci a celkové pojetí hry a začali mít více ze hry. Brzo přišly šance a díky jejich proměnění jsme poprvé slavili vítězství."

Záložník Daniel Teplý: " V dnešním zápase s Libercem jsme byli po většinu zápasu lepší. V prvním poločase jsme si nevytvořili moc šancí, ale soupeř na tom nebyl lépe. V druhém poločase jsme nepustili soupeře k ohrožení brány a sami jsme si vytvořili spoustu šancí, které jsme následně proměnili. S naším nasazením a přístupem k zápasu jsme si zaslouženě odvezli 3body."

(Autor: FK Pardubice | Datum: 27.09.2017 | Zdroj fotky: )