FK Pardubice U-15

FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15 2 : 2 (1 : 1) FK Pardubice U-15 Bohemians Praha 1905

Česká liga žáků U-15 2017/2018 | 5. kolo | 10.09.2017 | stadion Ohrazenice

Mistrovské utkání s Bohemians Praha 1905

FK Pardubice - Bohemians Praha 1905  2:2   (1:1) 2:4 na pen.

Branky: 15.min Štichauer Jakub z pen., 50.min Hildebrand Matěj

Penalty: proměnili Hrnčíř Tomáš, Kytka Maxmilián

neproměnili Štichauer Jakub, Obermajer David

Sestava:

Nalezinek - Besperát, Teplý, Hrnčíř, Beneš (64.Obermajer) -Kirchner (54.Veverka), Hampl (68.Kárský), Jarkovský, Němec (40.Kytka) - Štichauer, Šenkýř (40.Hildebrand)

Trenér Jan Kolčava: "Do utkání jsme šli s cílem zlomit nepříznivou bilanci, což se nám podařilo, byli jsme přímočařejší než v minulých utkáních, tlačili se dopředu, dostali se do několika dobrých příležitostí. Za stavu 1:2 jsme ukázali vnitřní sílu a srovnali skóre, vstřelit vítěznou branku jsme již nezvládli. I přestože se nám nepodařilo dosáhnout na vítězství a tři body, mělo by utkání být vzpruhou pro hráče a potvrzením jejich velké společné síly".

Brankář Matouš Šindelář: " První poločas byl dost soubojový, ale my jsme využili situace a tlačili jsme soupeře, po centru dal ruku a my jsme až z dorážky dali první gól zápasu, soupeř odpověděl a dvě minuty před koncem poločasu jsme dostali srovnávací branku. Druhý poločas byl taky hodně soubojový, ale tady se schopil dříve soupeř a ujmul se vedení, po velkém tlaku jsme dokázali dát gól a šli jsme na penalty, ale v těch obstál soupeř lépe a tak jsme si připsali jeden bod."

(Autor: FK Pardubice | Datum: 11.09.2017 | Zdroj fotky: )