FK Pardubice U-14

FK Mladá Boleslav FK Pardubice U-14 5 : 0 (3 : 0) FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14

ČL žáků U-14 - nads. 2016/2017 | 7. kolo | 17.05.2017 | hřiště Astonka

Prohra v Boleslavi

Další kolo žákovské ligy U14

FK Mladá Boleslav – FK Pardubice 5:0 (3:0)

ČK: 22.min Hrnčíř Tomáš

Sestava:

Šindelář - Kirchner, Besperát (64.Nalezinek), Hrnčíř, Beneš - Němec, Veverka (36.Vašíček), Teplý, Jarkovský, Skřivánek (55.Sušil) - Šenkýř

Trenér Jakub Adam: „ Začátek zápasu přinesl vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách hřiště. Bohužel domácí jednu znich narozdíl od nás dokázali využít. Zápas se zlomil po 20 minutách kdy pronijikácího domácího útočníka nedovoleně zastavil Hrnčíř, který uviděl přísnou červenou kartu. Domácí navíc dokázali následnou standardní situaci využít. Boleslav po zbytek poločasu měla herní převahu, ze které dokázala vytěžit třetí gól. Ve druhém poločase se nám díky většímu důrazu podařilo vyrovnat hru, ale i přesto se domácím podařilo vstřelit další dvě branky. Nutno dodat, že utkání se hrálo velmi tvrdě s velkým množstvím osobních soubojů.

Záložník Pavel Skřivánek: „Prvních 15 minut jsme hráli vyrovnaný zápas, chvílemi jsme soupeře i přehrávali. Ale pak přišel první gól a červená karta a náš výkon se zhoršil. V druhé půli jsme začali bojovat a zdůraznili jsme hru, soupeř to neměl lehké.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 22.05.2017 | Zdroj fotky: )