FK Pardubice U-14

FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14 2 : 1 (1 : 1) FK Pardubice U-14 AC Sparta Praha

ČL žáků U-14 - nads. 2016/2017 | 4. kolo | 30.04.2017 | stadion Ohrazenice

Zápasy s Hradcem a Spartou

Mistrovská utkání žákovské ligy U14

FC Hradec Králové – FK Pardubice 3:3 (3:1), 4:3 na pen.

Branky: 64. a 69.min Hildebrand Matěj, 6.min Štichauer Jakub

Penalty proměnili tito hráči: Kirchner Tomáš, Skřivánek Pavel, Hildebrand Matěj

Penalty neproměnili tito hráči: Hrnčíř Tomáš, Němec Jakub

Sestava:

Nalezinek - Kirchner, Besperát, Teplý, Beneš (56.Vašíček) - Němec, Štichauer (36.Veverka), Hrnčíř, Jarkovský, Šenkýř (36.Skřivánek) - Hildebrand

Trenér Jan Kolčava: „Utkání bylo velmi bojovné a mnoho fotbalové krásy nepřineslo, v prvním poločase byli domácí lepší v soubojovém chování, ve druhém jsme to byli my. Přesvědčili jsme se, že se vyplatí věřit v sebe a hrát naplno až do konce, přineslo nám to vyrovnání, plno radosti a také splnění našeho poločasového cíle a to druhou část vyhrát.“

Záložník Max Jarkovský: „Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a proto jsme byli odměněni v 6.minutě gólem. Potom nás soupeř přehrával a po našich 3 chybách jsme dostali góly a soupeř šel do druhého poločasu za stavu 3:1. V druhém poločase jsme soupeře přehrávali a odměnou bylo srovnání v posledních minutách na 3:3.“

FK Pardubice - AC Sparta Praha 2:1 (1:1)

Branky: 16.min Jarkovský Max, 49.min Němec Jakub

Sestava:

Šindelář - Kirchner, Besperát, Hrnčíř, Beneš (51.Šenkýř) - Veverka (46.Němec), Štichauer (60.Vašíček), Teplý, Jarkovský, Skřivánek - Hildebrand

Trenér Jakub Adam: „ V prvním poločase jsme měli více ze hry a zaslouženě se dostali do vedení. Bohužel se soupeři podařilo před koncem poločasu vyrovnat a tím se dostal více do utkání. Ve druhém poločase se hra vyrovnala a i Sparta si dokázala vypracovat několik slibných příležistostí, které jsme přežili. Naopak nám se podařilo naší příležistost proměnit a dostat se do vedení, které jsme si až do konce zápasu dokázali pohlídat".

Obránce Petr Beneš: „ Vstup do zápasu jsme měli dobrý. Dali jsme góla a hráli vyrovnaný zápas. Poté ale soupeř vyrovnal a začal nás přehrávat. Ve druhé půli jsme hráli celkem vyrovnaně a dokázali skórovat. Tlak soupeře jsme přečkali a vyhráli zaslouženě.“

(Autor: FK Pardubice | Datum: 01.05.2017 | Zdroj fotky: )