FK Pardubice U-19 B

FK Pardubice U-19 B FK Pardubice U-19 B 3 : 1 (2 : 1) FK Pardubice U-19 B TJ Svitavy

VČ přebor dorostu U-19 2016/2017 | 24. kolo | 21.05.2017 | stadion Dolíček

Výhra B dorostu nad TJ Svitavy

24. kolo VČP

FK Pardubice B – TJ Svitavy 3:1 (2:1)

V utkání se soupeřem, který vycházel ze zajištěné obrany a podnikal nebezpečné brejky jsme měli herní převahu, kterou však přibrzdil v 7. minutě brejk hostů, který znamenal vedení - 0:1. Stejně však odpověděl ve 25. min. Fejl, který vysunul do sóla Barbariče, a ten nezaváhal - 1:1. Do poločasu vyšla kombinace okolo vápna mezi Bornem s Panchártkem a Cempírkova krásná křížná střela do zadního rohu branky znamenala naše vedení 2:1.

Druhý poločas nepřinesl změnu obrazu hry. Hosté jen ztěží odolávali naší kombinační hře, ale mnoho našich šancí zůstalo nevyužitých. Až v 83. minutě Novák zatáhl míč po lajně, jeho střílenou přihrávku před branku Polívka pustil za sebe a Panchártek si již věděl rady – 3:1.

Je jen s podiven, že výkon jaký jsme předvedli v tomto utkání nebyli naši hráči schopni předvést v minulém utkání, kdy náš výkon hraničil až s trapností.

Fakta – branky: 25. Barbarič, 35. Cempírek, 83. Panchártek – 7. Bednář. Rozhodčí: Karel Čech – Pešek, Kužela (L). Bez karet. Diváků: 30.

Sestava FK PCE U19 B: Bartaloš – Říha (50. Kmetík), Novotný, Rambousek, Cempírek  – Novák, Kavka (79. Hájek), Fejl, Born (50. Polívka) – Panchártek, Barbarič.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 25.05.2017 | Zdroj fotky: redakce FK )