FK Pardubice U-19 B

Sokol Třebeš FK Pardubice U-19 B 1 : 1 (1 : 1) FK Pardubice U-19 B FK Pardubice U-19 B

VČ přebor dorostu U-19 2016/2017 | 19. kolo | 15.04.2017 | hřiště Třebeš

Penaltová výhra B dorostu v Třebši

V dalším kole Východočeského přeboru dorostu zajížděl pardubický B dorost do Hradce Králové, kde se utkal Třebší.

19. kolo VČP

TJ Sokol Třebeš - FK Pardubice U19 B 1:1 (1:1) na pen. 4:5

Po celé utkání jsme měli herní převahu, když domácí tým se snažil o poctivou defenzivu a nepouštěl nás do větších šancí. V 10. minutě unikl po pravé straně Barbarič a jeho střílený centr před branku dorazil Kuneš - 0:1. Do konce poločasu jsme si vytvořili několik slibných příležitostí, které jsme však nedokázali využít. Domácí mužstvo hrozilo převážně ze standardních situací, když využili v poslední minutě první půle rohový kop a srovnali na 1:1.

Druhý poločas nepřinesl změnu obrazu hry a tak konečných 1:1 lze považovat za ztrátu bodu, i když v penaltové loterii jsme zvítězili 4:5.

Fakta – branky: 45. Pospíchal – 10. Kuneš. ŽK: 1:1. Rozhodčí: Adam Trejbal – Frič, Krucký. Diváků: 30.

Sestava FK PCE U19 B: Javorski – Tomek (46. Panchártek), Novotný, Rambousek, Kmetík – Novák, Fejl, Hájek, Born (64. Cempírek) – Kuneš, Barbarič.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 18.04.2017 | Zdroj fotky: redakce FK )