FK Pardubice B FK Pardubice B 1 : 2 (0 : 1) FK Pardubice B FK Letohrad

Fortuna Divize C 2016/2017 | 23. kolo | 29.04.2017 | stadion Pod Vinicí

Další zbytečná domácí ztráta rezervy

Na hlavním hřišti Pod Vinicí přivítala rezerva Letohrad a po prohře 1:2 si zbytečně zkomplikovala klidné dohrání jarní části, když ztratila již čtvrtý jarní domácí zápas z pěti odehraných...

23. kolo

FK Pardubice B - FK Letohrad 1:2 (0:1)

Již v sedmé minutě se do šance dostal Kabourek a Hrnčíř srazil míč nad branku na roh. V 19. minutě to byl znovu Kabourek, který utekl domácí obraně a orazítkoval tyč! Ve 23. minutě se stejný hráč dostal již do třetí šance a tu už proměnil - 0:1. Pardubičtí hráli komplikovaně a bez finální fáze, proto se šlo do kabin za těsného vedení Letohradu.
Do druhé půle domácí přidali a v 52. minutě měl po centru Mužíka na hlavě vyrovnání Prokopec, ale Ehrenberger zázračně míč vyrazil. Pardubičtí šli za vyrovnáním, ale v 67. minutě přišel ojedinělý brejk hostů, na jejímž konci byla gólová hlavička J. Štěpána - 0:2. Za tři minuty mohlo být úplně hotovo, ale Mackovu střelu Hrnčíř vyrazil na roh. V 72. minutě se konečně zrodil gól pro domácí, když se po centru Fouska tentokrát hlavou přesně Prokopec trefil - 1:2. Poté začala stíhací jízda rezervy za vyrovnáním, ale nepřesnost ve finální fázi a zdržovací taktika hostů nakonec k žádné změně skóre již nevedla.

Fakta - branky: 72. Prokopec - 23. Kabourek, 67. J. Štěpán. ŽK: 1:2. Rozhodčí: Hocek (Matoušek, Kvaček). Delegát: Kabyl. Diváků: 80.

Sestavy - FK PCE B: Hrnčíř - Přibyl, Pospíšil, Jedlička, Zelenka (76. F. Pánek) - Mužík, Kovář, Prokopec, Jirka (66. Gašpar) - Fusek, Barbarič (62. D. Pánek).
LETOHRAD: Ehrenberger - Macek, Vaniš, Kail, P. Štěpán - Konečný (82. Slodičák), J. Štěpán, Tichý, Procházka (66. Černohorský) - Kabourek (89. Pokorný), Čada (85. Krystl).

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 30.04.2017 | Zdroj fotky: Petr Hrnčíř )